Mindig a csúcsra törekszünk, nincs ez másképp a megjelenésünket illetően sem, mondta Schmidt Ádám sportért felelős államtitkár.

The post Élsportolók és hírességek mutatták be a magyar olimpiai csapat párizsi formaruháit first appeared on 24.hu.

Bemutatták a ruhákat, amikben a magyar sportolók bevonulnak a párizsi olimpiára
2024-05-06 20:17 | Telex - Sport
A felvonuló ruhákban a nőknél a zöld dominál, a férfiak zakójában pedig a kék a francia zászlóból, hogy a vendéglátóknak is kedveskedjünk.
Kirúgták Schäfer Andrásék edzőjét az Union Berlintől
2024-05-06 17:44 | Telex - Sport
A kieséstől menekülő német futballklubot az U19-es edző veszi át a maradék két meccsre.
Rekordsokan, több mint 25 ezren futottak az Ultrabalatonon
2024-05-06 11:55 | Telex - Sport
Egyéniben Erős Tibor 17 óra 35 perc 2 másodperc alatt futotta le a 211 km-es távot a Balaton körül.
2024-05-07 00:07 | Ma.hu - Sport
Gyászol a focivilág, fiatal tehetség ment el.
2024-05-06 22:16 | Ma.hu - Sport
A szervezők a tervek szerint a rendezvényen petíciót íratnak alá a résztvevőkkel, amelyet később eljuttatnak az illetékesnek.
2024-05-06 10:16 | Ma.hu - Sport
Egyéniben magyar győzelmek születtek a 18. alkalommal megrendezett NN Ultrabalatonon, amelyen több mint 25 ezer résztvevőt regisztráltak és rekordösszeg, majdnem 23 millió forint gyűlt össze karitatív célokra.
 Elhunyt César Luis Menotti, az 1978-ban világbajnok argentin válogatott szövetségi kapitánya
2024-05-06 03:46 | HVG - Sport
Menotti Lionel Messihez hasonlóan Rosarióból származott.
2024-05-06 01:09 | Ma.hu - Sport
Lando Norris, a McLaren brit versenyzője nyerte a vasárnapi Forma-1-es Miami Nagydíjat, ezzel pályafutása 110. futamán az első győzelmét aratta.
Lando Norris első Forma–1-es győzelmét aratta Miamiban
2024-05-06 00:03 | Telex - Sport
A McLaren 24 éves brit pilótája száztizedik futamán aratta első győzelmét Verstappen és Leclerc előtt.
Eljött Norris nagy napja: 15 dobogós helyezés után megszerezte első futamgyőzelmét
2024-05-05 23:37 | Index.hu - Sport - Forma1
A biztonsági autó is besegített, de a McLaren versenytaktikáját csak dicsérni lehet.
Meghalt az argentin futball legendája, az első vb-győztes csapat kapitánya
2024-05-05 23:03 | Telex - Sport
Cesar Luis Menotti 85 évet élt.
A már bajnok Leverkusen letarolta a Frankfurtot, de hová helyezhető a 48 meccses veretlenség?
2024-05-05 21:59 | Telex - Sport
Az Arsenal és a Juventus karnyújtásnyira, de a Bayern sem elérhetetlen.
Ultrabalaton: a férfiaknál és a nőknél is magyar győzelem született
2024-05-05 21:51 | Infostart.hu - Sport
Legális, anonim bankkártya, hivatalosan a VISA-tól!
1 huf | Szolgáltatás, szervíz | Országos | Országos
Miami Nagydíj - Pályafutása első sikerét aratta Lando Norris
2024-05-05 21:49 | Sport 365 - Sport
Elképesztő fordulatot követően, új futamgyőztest avattak a Forma-1-ben.
Vancsa Zalán fontos gólt szerzett
2024-05-05 21:07 | Index.hu - Sport - Foci
Igaz, a feljutásért zajló küzdelemben győzelmet végül nem ért.
Gól és gólpassz a Dárdai fivérektől, de apjuk így sem lehet boldog
2024-05-05 20:55 | Index.hu - Sport - Foci
A Hertha Berlin sorozatban a harmadik bajnokiján maradt nyeretlen.
Rekordot döntött az FTC a Debrecen ellen
2024-05-05 20:49 | Infostart.hu - Sport
A bajnok és kupadöntős Ferencváros 5–1-re legyőzte a vendég Debrecent a labdarúgó OTP Bank Liga 31. fordulójának vasárnapi zárómérkőzésén.
A Ferencváros kiütötte a Debrecent; a Paks emberhátrányban is pontot szerzett
2024-05-05 20:39 | Index.hu - Sport - Foci
Gólrekordot döntött a fővárosi együttes a 12 csapatos NB I-ben.
2024-05-05 20:18 | Index.hu - Sport - Foci
A Szpari a Gyirmót elleni 3–1-es sikerével tett szert behozhatatlan előnyre az NB II-ben.
Hat évtizedes rekordot állított be frankfurti sikerével a Leverkusen
2024-05-05 20:10 | Index.hu - Sport - Foci
Xabi Alonso együttese sorozatban a 48. tétmeccsén is veretlen maradt.
Néhány percet kapott Szoboszlai, de simán nyertek a Vörösök
2024-05-05 20:07 | Infostart.hu - Sport
harmadik helyen álló Liverpool magabiztos, 4–2-es sikert aratott a vendég Tottenham Hotspur felett az angol labdarúgó-bajnokság 36. fordulójának vasárnap esti mérkőzésén.
Maguire megsérült
2024-05-05 19:58 | Sport 365 - Sport
Nem maradt egészséges belső védője a MU-nak.
Hosszú évek után visszatér az NB I-be a Nyíregyháza
2024-05-05 19:37 | Infostart.hu - Sport
A Nyíregyháza Spartacus FC feljutott a labdarúgó OTP Bank Ligába, mivel vasárnap a Merkantil Bank Liga NB II 31. fordulójában legyőzte a vendég Gyirmót FC Győrt.
Számítógép javítás háznál
6500 Ft. | Mûszaki cikkek | Budapest | Budapest
Még mindig van egy tízezrelék esélye a Liverpool bajnoki címének
2024-05-05 19:27 | Index.hu - Sport - Foci
Szoboszlai Dominik együttese a Spurs legyőzésével még reménykedhet a földöntúli csodában.
4–2-re verte a Liverpool a Tottenhamet, Szoboszlait a hajrára cserélte be Klopp
2024-05-05 19:24 | Telex - Sport
Az óriási gólt szerző Elliott helyére állt be a magyar középpályás.
Roy Keane újra beleállt Erling Haalandba!
2024-05-05 19:19 | Sport 365 - Sport
A Manchester United legendája, az immáron televíziós szakértőként dolgozó Roy Keane rövid időn belül másodszor is határozott véleményt formált meg a Manchester City norvég ászával, Erling Haalanddal kapcsolatban.
Nem jutott négyes döntőbe a Ferencváros
2024-05-05 19:00 | Sport 365 - Sport
Kettős vereséggel esett ki a Fradi a női kézi BL-ben.
„Timo Werner-szindrómás”, vélik az újabb ordító helyzetet kihagyó csatárról
2024-05-05 18:45 | Sport 365 - Sport
A Liverpool szurkolói újra kifejezték nemtetszésüket Darwin Nunezzel kapcsolatban.
Nincs életveszélyben az ex-Arsenal játékos
2024-05-05 18:30 | Sport 365 - Sport
Jeff-Reine Adelaide a kórházból üzent tegnapi ijesztő sérülése után.
Nem lesznek ott a négyes döntőben a fradista lányok
2024-05-05 18:25 | Infostart.hu - Sport
Az előző idényben ezüstérmes Ferencváros nem jutott be a női kézilabda Bajnokok Ligája négyes döntőjébe, mivel hazai egygólos vereségét követően vasárnap idegenben 29–24-re kikapott az elmúlt kiírásban negyedik helyezett Esbjergtől.
Őrült meccsen, mégis simán nyert a Liverpool
2024-05-05 18:14 | Sport 365 - Sport
A harmadik helyen álló Liverpool magabiztos, 4-2-es sikert aratott a vendég Tottenham Hotspur felett az angol labdarúgó-bajnokság 36. fordulójának vasárnap esti mérkőzésén.
„Ki kell végeznünk a Real Madridot”
2024-05-05 18:00 | Sport 365 - Sport
Serge Gnabry nyilatkozott a médiának a BL-visszavágó előtt.
Öt góllal kapott ki a Fradi női kézicsapata Dániában, nem jutott a BL négyes döntőjébe
2024-05-05 17:47 | Telex - Sport
A csapat tavaly döntőt játszott, idén egy zaklatott BL-szezon végére ért.
NON LHR GEFORCE RTX 3090/ RTX 3080/ RTX 3080 Ti/ RTX 3070/ RTX 3060 Ti
250000 Ft. | Mûszaki cikkek | Budapest | Budapest
Pogačar erődemonstrációt tartott a Giro első komoly hegyén, Valter bukás után ért célba
2024-05-05 17:46 | Telex - Sport
A szlovén a 2. szakaszon megszerezte a rózsaszín trikót, máris komoly előnye van a többi bringással szemben. Valter Attila 55. helyen zárt az etapon.
Bajnok a Nyíregyháza!
2024-05-05 17:44 | Sport 365 - Sport
Három fordulóval a vége előtt behozhatatlan a Szpari előnye.
Schäfer gólpassza visszahozta a reményt, az Union mégis hétgólos meccset bukott
2024-05-05 17:42 | Index.hu - Sport - Foci
A Bochum óriási meglepetésre szünetben már három góllal vezetett.
Valter Attila elesett a Girón, de folytatni tudta a versenyt
2024-05-05 17:41 | 24.hu - Sport

Szakaszt nyert Tadej Pogacar, amivel az összetett élére állt.

The post Valter Attila elesett a Girón, de folytatni tudta a versenyt first appeared on 24.hu.

Ezúttal a Chelsea gázolt át az egyik londoni riválisán
2024-05-05 17:25 | Index.hu - Sport - Foci
A Brighton meglepetésre megverte az Aston Villát.
Kiakadt a Bournemouth edzője
2024-05-05 17:14 | Sport 365 - Sport
Két szituációban sem értett egyet a hozott döntéssel.
Győztek a kaposvári férfi kosarasok a rájátszásban
2024-05-05 17:08 | Kaposvár Most - Sport - Somogy Megye
A Kaposvár előbb hosszabbításra mentette, majd megfordította a mérkőzést hazai pályán az MVM-OSE Lions ellen (109-101).
Demi Vollering nyerte a Vuelta-t, Vas az 57. lett
2024-05-05 16:44 | Sport 365 - Sport
Vas Blanka segítőként az összetett 57. helyén végzett a női Vuelta a Espana országúti kerékpáros körversenyen, amelynek záróetapján az összetett győztes Demi Volleringért dolgozott.
Esélyt sem adtak a dánok, hogy a Fradi kézisei négyes döntőbe jussanak a BL-ben
2024-05-05 16:21 | 24.hu - Sport

A budapesti szoros győzelme után hazai pályán is nyert az Esbjerg.

The post Esélyt sem adtak a dánok, hogy a Fradi kézisei négyes döntőbe jussanak a BL-ben first appeared on 24.hu.

A Liverpool kitömné fiatal védője zsebét
2024-05-05 16:14 | Sport 365 - Sport
A felnőtt csapatba idén berobbanó Jarell Quansah-nak szép summa ütheti markát.
Kajak-kenu vk: 47 magyar versenyzőért szoríthatunk
2024-05-05 16:00 | Infostart.hu - Sport
Hüttner Csaba szövetségi kapitány keretet hirdetett a jövő heti európai pótkvalifikációs versenyre és világkupára, amelyeken 47 magyar versenyzőért szoríthatnak a szurkolók, illetve kilenc hazai indulóért a para kajak-kenu világbajnokságon.