Somogy Megye legfrissebb hírei

Vereséget szenvedett utolsó élvonalbeli meccsén a KKK
2024-05-18 22:08 | Kaposvár Most - Sport - Somogy Megye
Az együttes az alsóházi rájátszás utolsó fordulójában 95-88-ra kapott ki hazai pályán a Szegedtől, szombat este.
Újra élen a Belo BT
2024-05-17 10:29 | Kaposvár Most - Sport - Somogy Megye
A Focivilág Kupa 21. fordulójában a dobogósok nagyarányú győzelmeket arattak, a többi találkozó izgalmasan alakult. A Cefre és a Gépész Kadétok párharcában csupán egy gól döntött, a Pobjednik pedig játék nélkül kapta meg az Anonim elleni pontokat. A Kórház is meg tudta szorongatni a Rotonda együttesét. A Somogy Sportja – LisaEsther Rendezvényház mérkőzést későbbre halasztották. A korábbról halasztott mérkőzések közül kettőt is lejátszottak, a Cefre jó mérkőzésen győzte le a Két Testvér Pizzériát, a Belo BT pedig a Liberi együttesét.
Vasárnap Fehérváron játszik a Rákóczi
2024-05-17 08:26 | Kaposvár Most - Sport - Somogy Megye
Az NB III. Dél-Nyugati csoportjának 29. fordulójában a Fehérvár FC II. otthonában lép pályára a Kaposvári Rákóczi FC.
Váltófutó bajnokságot tartanak az atlétika pályán
2024-05-16 10:33 | Kaposvár Most - Sport - Somogy Megye
Május 18-án, szombaton rendezik meg a Váltófutó Magyar Bajnokságot, ahol több korcsoportban indulnak kaposvári versenyzők is.
Jól kezdett a Formula 4-es spanyol bajnokságban Hideg Ádám
2024-05-16 09:40 | Kaposvár Most - Sport - Somogy Megye
A kaposvári születésű gokart világbajnoki ezüstérmes autóversenyző az élmezőnyben harcolva, erős pontszerzéssel mutatkozott be a Formula-4-es spanyol bajnokság Jaramában rendezett első fordulóján.
Kiesett a KKK az élvonalból
2024-05-15 19:59 | Kaposvár Most - Sport - Somogy Megye
A kaposvári kosárlabda csapat szerda este sorsdöntő találkozón maradt alul a Kecskemét otthonában az alsóházi rájátszás utolsó előtti fordulójában. Mivel az alföldi együttes megnyerte a találkozót, biztossá vált, hogy a KKK az utolsó, kieső helyen zárja a bajnokságot.
Kalocsán győzött a kaposvári asztalitenisz-csapat
2024-05-12 14:18 | Kaposvár Most - Sport - Somogy Megye
Május 11-én az utolsó előtti fordulóban a már bajnok Kaposvár Kalocsára látogatott el, - számolt be róla a klub Facebook-oldala.
A végén bukta el a győzelmet a Somogy Sportja
2024-05-09 17:36 | Kaposvár Most - Sport - Somogy Megye
A Focivilág Kupa 20. fordulójában sem volt teljes forduló.
A hetedik helyért folytatódik a csata
2024-05-07 20:34 | Kaposvár Most - Sport - Somogy Megye
A Kaposvári Vízilabda Klub OB I-es csapata már azzal hatalmas bravúrt ért el, hogy bejutott a bajnokság felsőházába, sokáig pedig a nemzetközi kupaszereplésért is harcban álltak a somogyiak. Ez a lehetőség végül a Szolnok ellen elbukott párharccal szertefoszlott Surányi László tanítványai számára, így a Szeged ellen javíthatnak majd a rájátszás második fordulójában.
Irány a kupadöntő!
2024-05-06 13:45 | Kaposvár Most - Sport - Somogy Megye
Bejutott a legjobb négy közé az Investment Közutasok Kaposvári TK a Magyar Kupában, miután idegenben is legyőzte a Bábolnát. A négyes döntőt június elsején rendezik Debrecenben.
Győztek a kaposvári férfi kosarasok a rájátszásban
2024-05-05 17:08 | Kaposvár Most - Sport - Somogy Megye
A Kaposvár előbb hosszabbításra mentette, majd megfordította a mérkőzést hazai pályán az MVM-OSE Lions ellen (109-101).
A nemzetközi mezőnyben is jól teljesítettek a kaposvári lovastornászok
2024-05-03 18:21 | Kaposvár Most - Sport - Somogy Megye
Április 26. és 28. között idén Budapest adott otthont az év egyik kiemelt fontosságú nemzetközi lovastorna versenyének, ahol a kaposvári Lovasakadémia SC versenyzői is megmérettettek.
Nyílt maradt a bajnoki cím sorsa
2024-05-02 17:40 | Kaposvár Most - Sport - Somogy Megye
A Focivilág Kupa 19. fordulójában az egész tavaszi idény leginkább várt mérkőzésén volt a hangsúly, a két bajnokesélyes találkozott. A magas színvonalú találkozón végül remek igazolásainak is köszönhetően győzött a LisaEsther Rendezvényház, így továbbra is nyitott maradt a bajnoki cím kérdése. A SZLAMB is magabiztosan győzött, tovább növelve előnyét a képzeletbeli dobogó mögött sorakozó csapatok előtt. A Pobjednik legyőzte a Liberit, így pontban be is hozta az élmezőny végén. Az alsóházban remek mérkőzést vívott a Kórház és a Somogy Sportja, végül utóbbi győzött, és felzárkózott a középmezőnybe.
Újra bajnok a FINO Kaposvár
2024-04-26 19:30 | Kaposvár Most - Sport - Somogy Megye
Címét megvédve huszadik alkalommal lett magyar bajnok a Kaposvár férfi röplabdacsapata, miután az Extraliga döntőjének negyedik, pénteki mérkőzésén harmadszor is legyőzte a MÁV Előrét, lezárva ezzel a párharcot.
Full Stack Developer Diákmunka lehetõség, Debrecenben, egyetemistáknak
0 Ft. | Munka, állás | Hajdú-Bihar | Debrecen
Tizennyolcadik fordulójához érkezett a Focivilág Kupa
2024-04-26 18:00 | Kaposvár Most - Sport - Somogy Megye
A Focivilág Kupa 18. fordulójában hosszú idő után többgólos győzelmet aratott a Két Testvér Pizzéria, a Kórház ellen hat gólt szereztek. Nagyarányú győzelmével továbbra is tapad az első két helyezettre a SZLAMB, amely ezúttal a Gépész Kadétoknak rúgott 10 gólt, pedig az elején hamar hátrányba került. Kapott gól nélkül győzött a Belo BT., a Liberi pedig igazi ki-ki meccset játszott a Rotondával, ahol egyetlen találat esett. A Pobjednik ezúttal játék nélkül jutott három ponthoz, mint ahogy a Somogy Sportja is.
Csapatot vált a kaposvári Forma 4-es pilóta
2024-04-26 17:32 | Kaposvár Most - Sport - Somogy Megye
Az olasz helyett a spanyol Forma 4-es bajnokságban indul új csapatával, a Cram Motorsporttal Hideg Ádám, aki 2022-ben világbajnoki ezüstérmet nyert gokartban. – közölte az MTI.
A Kecskemétet fogadja ma este a KKK
2024-04-24 10:18 | Kaposvár Most - Sport - Somogy Megye
Az alsóházi rájátszás negyedik fordulójában egy közvetlen riválisa ellen tehet újabb lépést a bennmaradás felé a KOMETA Kaposvári Kosárlabda Klub.
Elveszítette a bajnoki döntő harmadik meccsét a Fino Kaposvár
2024-04-23 10:36 | Kaposvár Most - Sport - Somogy Megye
A férfi röplabdacsapata hétfő este a Kaposvár Arénában 3:2-re kapott ki a székesfehérvári MÁV Előre Foxconn csapatától, így elmaradt a bajnokavatás.
Első győzelmét szerezte meg az alsóházi rájátszásban a KKK
2024-04-21 09:03 | Kaposvár Most - Sport - Somogy Megye
Az együttes ezzel egy aprócska lépést tett a bentmaradás felé. A kaposvári kosarasok szombat este a Körmendet győzték le hazai pályán, 96-86-ra.
Vereséggel zárta a középszakaszt a KVK
2024-04-20 11:19 | Kaposvár Most - Sport - Somogy Megye
Az együttes pénteken a Ferencváros otthonában kapott ki 16-7-re.
A döntő második meccsét is megnyerte a Fino Kaposvár
2024-04-19 19:38 | Kaposvár Most - Sport - Somogy Megye
A férfi röplabdacsapat 3:1-re nyert a székesfehérvári MÁV Előre Foxconn otthonában pénteken, így összesítésben már 2-0-ra vezet a párharcban, vagyis jövő hétfőn hazai pályán akár már bajnok lehet a Fino.
Meglepetések nélküli forduló
2024-04-18 14:07 | Kaposvár Most - Sport - Somogy Megye
A Focivilág Kupa 17. fordulójában nagyjából papírforma eredmények születtek, bár a mutatott játék alapján több csapat is meglepetést okozhatott volna. Sajnos, szűkült a mezőny, az Anonim csapata végleg visszalépett a bajnokságtól. A versenykiírás értelmében az eredményei megmaradnak, innentől minden ellenfele 3-0-val könyvelheti el az Anonim ellen elmaradt találkozóját. Ezúttal a Kórház sem tudott kiállni, a Belo is játék nélkül jutott három ponthoz.
Újabb vereséget szenvedett a KKK az alsóházi rájátszásban
2024-04-18 09:19 | Kaposvár Most - Sport - Somogy Megye
Az együttes szerdán a playout 2. fordulójában a Paks otthonában kapott ki 92-88-ra. A hazaiak a harmadik negyedet 31-16-ra nyerték meg, onnan pedig már nem tudott visszakapaszkodni a KKK.
Bajnoki ezüstérmes a KNRC
2024-04-17 19:43 | Kaposvár Most - Sport - Somogy Megye
Története legnagyobb sikerét érték el a kaposvári röpis lányok.
Bitmain AntMiner S19 Pro 110Th/s, Antminer S19 95TH, Goldshell KD-BOX
700000 Ft. | Mûszaki cikkek | Budapest | Budapest
Élmezőnyben végeztek a Lovasakadémia SC lovastornászai
2024-04-17 12:54 | Kaposvár Most - Sport - Somogy Megye
A Budapest Bajnoksággal nyitották a szezont a Lovasakadémia SC lovastornászai. Villányi Krisztina tanítványai számára ez a verseny volt az utolsó erőfelmérő a két hét múlva esedékes nemzetközi megmérettetés előtt. A kaposvári tornászok jól álltak helyt, a népes mezőnyben az élmezőnyben végeztek – tájékoztatott a lovasakadémia közleményében.
A Fino Kaposvár nyerte a bajnoki döntő első meccsét
2024-04-16 22:50 | Kaposvár Most - Sport - Somogy Megye
A címvédő férfi röplabdázók kedden este 3:1-re győzték le a székesfehérvári MÁV Előre Foxconn csapatát, hazai pályán.
Kedden kezdi a bajnoki döntőt a Fino Kaposvár
2024-04-15 19:10 | Kaposvár Most - Sport - Somogy Megye
A címvédő férfi röplabdázók ellenfele idén is a székesfehérvári MÁV Előre Foxconn lesz.
Négygólos sikert aratott a Rákóczi FC
2024-04-15 17:35 | Kaposvár Most - Sport - Somogy Megye
Babinszky Bence klasszikus mesterhármasával és Pintér Norbert korai góljával az NB III. Dél-Nyugati csoportjának 24. fordulójában, a Bonyhád-Majos otthonában ünnepelhette a csapat újabb győzelmét.
Kikapott a KNRC - Az döntő második meccsén is a Vasas bizonyult jobbnak
2024-04-14 09:50 | Kaposvár Most - Sport - Somogy Megye
A Vasas nyerte a döntő második meccsét a női röplabda Extraligában, miután szombaton hatalmas csatában, 3-2-re legyőzte idegenben a Kaposvárt, így 2-0-ra vezet a párharcban.
Szoros csatában maradt alul Szegeden a vízilabdacsapat
2024-04-13 20:38 | Kaposvár Most - Sport - Somogy Megye
A nyolccsapatos felsőház tagjaként küzdött meg egymással a hazai medencében vízbe szálló Szeged a Kaposvárral, s győzött egy góllal.
Gólgazdag mérkőzésen győzött a Völgye All Stars a Gépész Kadétok ellen
2024-04-12 11:20 | Kaposvár Most - Sport - Somogy Megye
A Focivilág Kupa városi kispályás labdarúgó bajnokságban a 16. forduló is hozott elmaradt mérkőzést, ezúttal újra az Anonim nem tudott kiállni a Belo BT-vel szemben, így a bajnok „csak” 3-0-val abszolválta a mérkőzést.
Jöhet a „vallásháború” – Egymással játszik a Sportpálya 2004 Kupa elődöntőjében a Református és a Katolikus gimi
2024-04-11 09:23 | Kaposvár Most - Sport - Somogy Megye
A B csoport küzdelmeivel folytatódott szerdán a középiskolák kispályás labdarúgó-bajnoksága.
Megkezdődött az idei Sportpálya Kupa
2024-04-10 09:03 | Kaposvár Most - Sport - Somogy Megye
A kaposvári középiskolák közötti kispályás labdarúgó-bajnokság első játéknapját kedden rendezték meg. A Református Gimnázium története során először jutott be a négy közé csoportgyőztesként.
Alul maradt a döntő első meccsén a KNRC
2024-04-09 20:57 | Kaposvár Most - Sport - Somogy Megye
A kaposváriak az első szettet nagyon jól kezdték a Vasas otthonában, közel álltak ahhoz, hogy megnyerjék a játszmát, de végül a címvédő angyalföldiek 3:0-s sikert arattak a keddi találkozón.
Kõmûves munkákat vállalok
1 Ft | Szolgáltatás, szervíz | Budapest | Budapest
Ma kezdi a bajnoki döntőt a KNRC
2024-04-09 08:48 | Kaposvár Most - Sport - Somogy Megye
A női röplabdacsapat a Vasas Óbuda otthonában lép pályára ma este hét órakor.
Megszakadt a Rákóczi veretlenségi sorozata
2024-03-24 20:00 | Kaposvár Most - Sport - Somogy Megye
Három győzelemmel kezdte a tavaszt a zöld-fehér együttes, de vasárnap hazai pályán kikaptak a Paks FC II-től 3-1-re. A Rákóczi 1-0-s vezetésről szenvedett vereséget. A paksiak második találatát Kocsis Dominik szögletrúgásból csavarta be a kaposvári kapuba.
Bajnoki döntős a KNRC
2024-03-24 17:50 | Kaposvár Most - Sport - Somogy Megye
A kaposvári női röplabdacsapat története legnagyobb sikerét érte el ezzel. Az együttes az elődöntő harmadik meccsén 3:0-ra nyert hazai pályán a Békéscsaba ellen vasárnap délután, így 3-0-s összesítéssel jutott tovább.
Kecskeméten is kikapott a KKK
2024-03-24 09:17 | Kaposvár Most - Sport - Somogy Megye
A hazaiak nem sok esélyt adtak a somogyiaknak. Csak az első negyedben volt szoros a csata, végül pedig 104-89-re nyert a Kecskemét. Ez volt a KKK negyedik veresége zsinórban.
Fölényes győzelmet arattak a kaposvári asztaliteniszezők
2024-03-24 08:15 | Kaposvár Most - Sport - Somogy Megye
Fekete Zsuzsanna és Sándor Dániel extra teljesítményével ismét első helyen a KAC! - számolt be róla a Kaposvári Asztalitenisz Club Facebook-oldala.
Az OSC két góllal nyert Kaposváron
2024-03-23 19:33 | Kaposvár Most - Sport - Somogy Megye
Az OSC a vártnál szorosabb meccsen, két góllal győzött a Kaposvári Vízilabda Klub ellen szombaton, a férfi vízilabda ob I középszakaszában, a felsőházban - számolt be róla az nso.hu.
Négy között a Fino Kaposvár a bajnokságban
2024-03-23 12:17 | Kaposvár Most - Sport - Somogy Megye
A címvédő együttes a férfi röplabda Extraliga negyeddöntőjének harmadik meccsén is 3:0-ra verte péntek este a Dág csapatát hazai pályán, így 3-0-s összesítéssel jutott tovább az elődöntőbe.
Elkezdődött a Focivilág Kupa tavaszi bajnoksága
2024-03-22 17:00 | Kaposvár Most - Sport - Somogy Megye
A tavaszi első forduló egyben az utolsó őszi játéknap is volt egyben, így a kupa résztvevői most értek el a pontvadászat feléhez. Továbbra is három csapat fut versenyt a bajnoki címért, de adott esetben dobogóért folyó harcba más is beleszólhat még.
Békéscsabán is nyert, közel a döntőhöz a KNRC
2024-03-21 09:49 | Kaposvár Most - Sport - Somogy Megye
A Kaposvári Női Röplabda Club 3:1-re nyert a Békéscsaba vendégeként a női röplabda Extraliga elődöntőjének szerdai, második mérkőzésén, így 2-0-ra vezet az egyik fél harmadik sikeréig tartó párharcban.
Hazai pályán folytatja a Rákóczi
2024-03-20 21:09 | Kaposvár Most - Sport - Somogy Megye
Március 24-én, vasárnap 14 órától a Paksi FC II. ellen lépnek pályára a somogyi focisták az NB III. Dél-nyugati csoportjának 21. fordulójában.
Egy győzelemre van a bajnoki elődöntőbe jutástól a Fino Kaposvár
2024-03-20 09:27 | Kaposvár Most - Sport - Somogy Megye
A negyeddöntő második felvonását is magabiztosan húzta be a Fino Kaposvár férfi röplabdacsapata, így már 2–0-ra vezet a Dág KSE elleni, az egyik fél három győzelméig tartó párharcban.
Az Oroszlány ellen játszik ki-ki meccset a rájátszásért a KKK
2024-03-16 12:11 | Kaposvár Most - Sport - Somogy Megye
Az előző heti fiaskó után hazai pályán, az Oroszlány ellen javítana a Kaposvár a Tippmix férfikosárlabda NB I./A csoportjának huszonnegyedik fordulójában szombaton 18 órakor.
Vasárnap nagy röplabda-csata lesz Kaposváron
2024-03-16 11:22 | Kaposvár Most - Sport - Somogy Megye
A női röplabda Extra Liga elődöntőjének első mérkőzésén a KNRC a Swietelsky-Békécsaba csapatát fogadja március 17-én, a Kaposvár Arénában.
A Vidékbajnokságon is remekeltek az LSC RG SE fiataljai
2024-03-16 10:12 | Kaposvár Most - Sport - Somogy Megye
A törökbálinti versenyen két csapat aranyat, tizenegy egyéni arany-, három ezüst- és hat bronzérmet szereztek.
Szombaton fontos csata vár a kaposvári tekésekre
2024-03-15 15:25 | Kaposvár Most - Sport - Somogy Megye
A Répcelak elleni idegenbeli rangadóval folytatja szereplését a férfiteke Szuperligában az Investment Közutasok Kaposvári TK. A bajnoki tabellán éllovas somogyiak szombaton, 12 órától állnak dobóállásba a Vas vármegyei városban. Ha az ificsapatuk nyer, akkor a többi eredménytől függetlenül, megnyeri a bajnokságot.