Sport kategória legfrissebb hírei

Kerékpáros-vb: Evenepoel nyerte a mezőnyversenyt, Valter 23.
2022-09-25 10:01 | Nemzeti Sport - Sport
A belga Remco Evenepoel nyerte a férfi mezőnyversenyt az országúti kerékpárosok Ausztráliában, Wollongongban rendezett világbajnokságán vasárnap, Valter Attila 23. lett.
Felkészülés: ikszelt a Vasas, kikapott a Topolyától a Honvéd
2022-09-25 09:35 | Nemzeti Sport - Sport - Foci
A Vasas nem bírt a Kozármislennyel felkészülési mérkőzésen, míg a Budapest Honvéd 2–1-es vereséget szenvedett a Topolyai SC-től.
Vb-felkészülés: Ausztrália győzelemmel hangolt, Mexikó is nyert
2022-09-25 09:25 | Nemzeti Sport - Sport - Foci
Az ausztrál labdarúgó-válogatott 2–0-ra legyőzte Új-Zélandot az utolsó felkészülési mérkőzésén a katari világbajnokság előtt. Mexikó Peru ellen tudott nyerni, míg a tornáról lemaradó Kolumbia Guatemalát verte.
Hatalmas szólóval belga győzelem született a kerékpár-vb-n, Valter Attila 23. lett
2022-09-25 09:08 | Telex - Sport
A 22 éves Remco Evenepoel két és fél percet adott mindenkinek, Valter a mögötte érkező csoporttal hajrázott világsztárokkal.
2022-09-25 09:50 | Origó - Sport - Foci
A 28 éves sportolónő erotikus képei nem bíznak túl sokat a képzeletre.
2022-09-25 09:29 | Origó - Sport
Peák Barnabás amerikai csapatnál folytatja pályafutását.
 A sakknak pont egy bizarr gyanúsítással súlyosbított botrány nem hiányzott most
2022-09-25 09:00 | HVG - Sport
A sakk sokadvirágzását éri, óriási pénzdíjakért folyik a küzdelem és egészen abszurd vádak is felbukkannak, hogy a sportolók hogyan csalhatnak. Nagyon kevés a lebukás, a sakkozókat erősen figyelik, akár játszma közben is felállíthatják őket a bírók ellenőrzésre és a doppingolást is ellenőrzik.
2022-09-25 08:54 | Origó - Sport - Foci
A csapat többi tagja is vele tartott.
Novak Djokovic egyéniben és párosban is nyert
2022-09-25 08:48 | Infostart.hu - Sport
A szerb nagyon könnyed két játszmában kerekedett az amerikai Frances Tiafoe fölé a férfi teniszezők londoni Laver Kupáján szombaton. Párosban Matteo Berrettini oldalán diadalmaskodott.
Labdarúgás: orosz győzelem a kirgiz válogatott ellen
2022-09-25 08:42 | Nemzeti Sport - Sport - Foci
Az orosz labdarúgó-válogatott vendégként 2–1-re legyőzte Kirgizisztán nemzeti együttesét a szombat esti felkészülési mérkőzésen.
2022-09-25 08:33 | Origó - Sport - Forma1
A brit pilóta mellett más F1-es versenyzők is megemlékeztek a svájci teniszező sportkarrierjéről.
Tenisz: Szamszonova nyert Tokióban; amerikai házidöntő San Diegóban
2022-09-25 08:25 | Nemzeti Sport - Sport
Ljudmila Szamszonova diadalmaskodott a Tokióban rendezett 758 ezer dollár (303 millió forint) összdíjazású, kemény pályás női tenisztornán, míg Marcos Giron és Brandon Nakashima játssza az amerikai házidöntőt a San Diegóban zajló, 612 ezer dollár (243,9 millió forint) összdíjazású kemény pályás férfiviadalon.
2022-09-25 08:14 | Origó - Sport
Az európai teniszválogatott elhúzott a második nap után a világválogatottal szemben.
Bmw gyári EGR N47D20 motorokhoz
35000 Forint | Gépjármû, alkatrész | Gyõr-Moson-Sopron | Gyõr
Kerékpár: amerikai csapatnál folytatja Peák Barnabás
2022-09-25 08:12 | Nemzeti Sport - Sport
Peák Barnabás az amerikai Human Powered Health kerékpárcsapatánál folytatja pályafutását – írja a Magyar Távirati Iroda.
2022-09-25 08:05 | 24.hu - Sport

Fehér Péter neve szinte teljesen ismeretlen a magyar futballban, holott éveken át együtt dolgozott a dán labdarúgó-válogatottat 2021-ben Eb-elődöntőbe, majd tükörsima vb-részvételhez segítő dán szövetségi kapitánnyal, Kasper Hjulmanddal. Vele beszélgettünk a Ziccerben.

The post „Attól, hogy egy fociedző húszezer helyett egymillió forint fizetést kap, nem lesz jobb szakember” first appeared on 24.hu.

Joyce kiütötte Parkert, jövőre világbajnoki címért akar menni
2022-09-25 07:30 | Sport 365 - Sport
Joyce elméletileg most a WBA, WBO, IBO és IBF bajnok Oleksandr Usyk ellen léphet ringbe.
Sportrádió: „Nagyon kongatják a vészharangot Németországban”
2022-09-25 07:30 | Nemzeti Sport - Sport - Foci
A Sportrádió a ZDF kommentátorát, Réthy Bélát kérdezte arról, hogy a németek mennyire kongatják a vészharangot Németországban a magyar válogatott elleni vereség után.
2022-09-25 07:10 | Pécsma - Sport - Foci - Baranya Megye
A PEAC idegenben hozta a kötelezőt, a PINKK-nek a bajnok ellen, hazai pályán csak a tisztes helytállás maradt.  The post A PEAC nyert, a PINKK kikapott a rajton appeared first on pecsma.hu.
Sakkfeladvány újítással: le is játszhatja, hogy cselez a vezér
2022-09-25 06:42 | Telex - Sport
Mattvariációk sora tárul a szemünk elé, ha megvan az első jó lépés.
2022-09-25 06:10 | Origó - Sport - Foci
A 18 éves fiú élete első válogatott meccsén lefocizta a pályáról Thomas Müllert és a német sztárokat.
Vasárnapi sport: Hollandia-Belgium rangadó a Nemzetek Ligájában
2022-09-25 04:52 | Sport 365 - Sport
Labdarúgás mellett többek között amerikai futball, kosárlabda és MotoGP a kínálatban.
Válogatott: Gulácsi Péter ötven meccse között a lipcsei az egyik legszebb emlék
2022-09-24 23:51 | Nemzeti Sport - Sport - Foci
Gulácsi Péter ezúttal a magyar labdarúgó-válogatott tagjaként ért el szenzációs győzelmet a neki hazai pályát jelentő lipcsei stadionban. Egy feledhetetlen siker és egy csodás jubileum háttere.
Válogatott: Sok magyar mondhat köszönetet Szalai Ádámnak – Marco Rossi
2022-09-24 23:25 | Nemzeti Sport - Sport - Foci
A Nemzetek Ligája A-ligájában a bennmaradást már kiharcoló magyar válogatott Olaszország ellen a csoportelsőséget is megszerezheti – egy döntetlennel is. Marco Rossi szövetségi kapitány a németek legyőzéséről, Szalai Ádám csodagóljáról, a szerénység megőrzéséről és persze a „döntőről” is beszélt a lipcsei siker után.
Aprilia RX 50/77
699000 Forint | Gépjármû, alkatrész | Veszprém | Devecser
Szalai Ádám: Csak bele kellett érni...; Marco Rossi: Büszkék lehetünk
2022-09-24 23:16 | Nemzeti Sport - Sport
A Nemzeti Sport vasárnapi számából ajánljuk.
Svájci bravúr után Cristiano Ronaldóék kezében a négyes döntő
2022-09-24 23:00 | Index.hu - Sport - Foci
Remekeltek a korábbi ferencvárosi szélsők, Haaland gólja pontot sem ért.
2022-09-24 22:49 | Nemzeti Sport - Sport - Foci
A hét utolsó napján Dánia–Franciaország és Hollandia–Belgium rangadót rendeznek a Nemzetek Ligája A-ligájában – a mérkőzéseket élőben követhetik az NSO-n! A férfi kézilabda NB I-ben a Telekom Veszprém a Mol Tatabányával játszik. Lesz még női kosárlabda-világbajnokság és NFL is.
2022-09-24 22:47 | Nemzeti Sport - Sport - Foci
Spanyolország 2–1-re kikapott odahaza Svájctól a Nemzetek Ligája A-ligájának 2. csoportjában, és mivel a portugálok nyertek Csehországban, a csoportelsőségről a jövő heti portugál–spanyol rangadó dönt majd.
2022-09-24 22:42 | Origó - Sport - Foci
Az első félidőben már kétgólos előnyben voltak a portugálok, a csehek tizenegyest is hibáztak.
2022-09-24 22:41 | Origó - Sport - Foci
Kedden dől el a szuperdöntőbe jutás, a portugálok ellen.
2022-09-24 22:32 | Nemzeti Sport - Sport
A női kézilabda Bajnokok Ligája csoportkörének 3. fordulójában az eddig két győzelemmel álló Győri ETO a francia Metzet fogadta, és váratlan vereséget szenvedett (24–28). A magyar csapat közel hét év után kapott ki újra a BL-ben hazai pályán. A találkozó után Schatzl Nadine-nal beszélgetett az NSO Tv stábja, illetve mutatjuk, hogyan értékelt Ambros Martín a sajtótájékoztatón.
2022-09-24 22:22 | Origó - Sport
A játéknap legnagyobb meglepetését az ELTE BEAC hazai győzelme szolgáltatta.
A fapellet megújuló erõforrás.
20000 Forint | Élelmiszer, háztartás | Budapest | Budapest
2022-09-24 21:44 | Origó - Sport - Foci
A csehek elleni Nemzetek Ligája-meccs első félidejében a kapussal ütközött a portugálok világsztárja.
2022-09-24 21:31 | Blikk - Sport
Edzés közben halálos balesetet szenvedett a Hockenheimringen a német motorversenyző, Leon Langstädtler.
Vb-felkészülés: Mané betalált, Szenegál legyőzte Bolíviát
2022-09-24 21:24 | Nemzeti Sport - Sport
A katari világbajnokságra készülő szenegáli labdarúgó-válogatott 2–0-ra legyőzte Bolíviát felkészülési mérkőzésen szombaton, Orléans-ban.
2022-09-24 21:21 | Blikk - Sport
Szoboszlai Dominik a Nemzetek Ligája pénteki mérkőzése után odadobta a cipőjét a magyar szurkolótábornak.
Olimpia: Egyiptom 2036-ban Afrikába vinné a játékokat
2022-09-24 21:14 | Nemzeti Sport - Sport
Egyiptom azt fontolgatja, hogy jelentkezik a 2036-os nyári olimpia vendéglátójának.
2022-09-24 21:13 | Nemzeti Sport - Sport - Foci
A női labdarúgó NB I 6. fordulójában az ETO FC Győr 2–1-re nyert a Diósgyőr ellen.
2022-09-24 21:10 | Origó - Sport - Foci
Első győzelmüket szerezték meg a szlovénok.
NL: a portugálok alaposan kitömték a cseheket Prágában
2022-09-24 21:08 | Nemzeti Sport - Sport - Foci
Portugália labdarúgó-válogatottja már a szünetben kétgólos előnyt szerzett Prágában, majd a második félidőben további kétszer betalálva 4–0-ra le is győzte Csehországot a Nemzetek Ligája szombat esti mérkőzésén. A meccs hőse Diogo Dalot volt, aki karrierje első és második válogatott gólját is megszerezte.
2022-09-24 21:05 | Origó - Sport
A 37 éves szombathelyi pilóta esélyeshez méltó módon aratott rajt-cél győzelmet a nap első futamán.
Hét év után kapott ki otthon a Győr
2022-09-24 20:56 | Népszava - Sport

A Győri Audi ETO KC házigazdaként meglepetésre 28-24-re kikapott a francia Metz HB csapatát a női kézilabda Bajnokok Ligája csoportkörének harmadik fordulójában, szombaton.

(Sport)
NL: Kovacic visszatért, és a négyes döntőbe jutna
2022-09-24 20:51 | Nemzeti Sport - Sport - Foci
A horvát labdarúgó-válogatott újabb nagy siker kapujában áll, hiszen vasárnap 20.45 órától a bécsi Ausztria–Horvátország mérkőzésen a Nemzetek Ligája A-ligájának 1. csoportjában kiharcolhatja a négyes döntőbeli részvételt, míg az osztrákok nem szívesen esnének ki.
2022-09-24 20:24 | Origó - Sport
Legutóbb 2015 októberében veszítettek házigazdaként a Bajnokok Ligájában.
Kamion Eb: Kiss Norbert karnyújtásnyira az újabb címtől
2022-09-24 20:17 | Nemzeti Sport - Sport
Kiss Norbert egy győzelemmel és egy második hellyel zárta a kamion Európa-bajnokság Le Mans-i fordulójának szombati napját, ami azt jelenti, hogy vasárnap elég egy negyedik hely ahhoz, hogy megszerezze negyedik Európa-bajnoki címét. Persze, ettől függetlenül ő a győzelmet célozza meg.
Szerdán eltörte a könyökét, szombaton pokoli kínok között kerékpár-világbajnok lett
2022-09-24 20:08 | Telex - Sport
A holland Annemiek Van Vleuten ráadásul egy korrekordot is felállított, két héttel 40 éves kora előtt nyert egy váratlan húzással.
NL: Spanyolország–Svájc mérkőzés élőben az NSO-n!
2022-09-24 20:04 | Nemzeti Sport - Sport - Foci
Szombaton Spanyolország–Svájc mérkőzést rendeznek a Nemzetek Ligájában, kövesse a mérkőzést élőben az NSO segítségével!
2022-09-24 20:04 | 168.hu - Sport